Časté dotazy

Jak kurz Angličtina pro maminky vypadá?

Kurz má celkem 7 lekcí (6+1 opakovací). V každé lekci najdete slovní zásobu k hlavnímu tématu, gramatiku, idiomy, články, cvičení, poslechové kvízy, materiály pro výuku angličtiny s dětmi a závěrečný test. Při úspěšném splnění všech závěrečných testů získáte certifikát o absolvování. Prohlédněte si ukázkovou lekci, která obsahuje vybrané materiály z 1. lekce.

Jak lze kurz zaplatit?

Přijímáme pouze platby bankovním převodem. Bližší informace obdržíte v emailu ihned po objednání kurzu. Všechny uvedené ceny jsou konečné.

Jak dlouho budu mít do kurzu přístup?

Přístupové údaje obdržíte do 2 pracovních dnů od připsání platby na náš účet. Ihned po přihlášení je Vám k dispozici první lekce. Další lekce se Vám budou postupně otevírat každé 3 týdny (21 dní) od oficiálního zahájení kurzu. Přístup do kurzu Vám vyprší v den uvedený v detailu kurzu/ objednávce. Neváhejte, čím dříve si kurz pořídíte, tím déle si jej užijete :)  

Proč je přístup do kurzu časově omezený?

Věříme, že aby mělo domácí studium smysl, musí mít nějaký řád a podmínky. Proto se jednotlivé lekce otevírají postupně a kurz je ukončen ve stanovený termín, do kterého je třeba splnit všechny testy.

Co když nestihnu pravidelně studovat a plnit testy?

Je jen na Vás, zda budete testy plnit pravidelně každé 3 týdny nebo je splníte všechny naráz v jeden den. Víme, že skloubit studium s každodenními povinnostmi není snadné, a proto po otevření poslední lekce necháváme dostatek času na doplnění všech testů.

Co musím udělat, abych získala certifikát o absolvování kurzu?

Pro získání certifikátu je potřeba úspěšně splnit závěrečný test v každé lekci (celkem 7 testů). Testy je možné splnit kdykoli v průběhu kurzu.

Zůstanou mi z kurzu nějaké materiály?

V každé lekci je připravena slovní zásoba a gramatika ve formátu PDF, kterou si můžete stáhnout a případně vytisknout. Zároveň si můžete stáhnout i audio nahrávky slovní zásoby a gramatiky ve formátu mp3.

Pro jakou pokročilost je kurz vhodný?

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé (A2 - B1). Pro lepší představu si prohlédněte ukázkovou lekci.

Co když pro mě bude kurz příliš jednoduchý/obtížný?

V případě nespokojenosti garantujeme vrácení peněz do 10 dní od nákupu kurzu. Na adresu anglictinazdomu@gmail.com pošlete důvod nespokojenosti a doklad o nákupu kurzu.

Kurz Angličtina pro maminky je pouze pro maminky na mateřské?

Kurz je pro všechny maminky (případně i tatínky), kteří by si rádi zopakovali angličtinu, ale nemají čas chodit do jazykové školy.

V kurzu se nemluví, má takové studium jazyka smysl?

V kurzu momentálně nenabízíme komunikaci s lektorem. Přesto se snažíme komunikaci v kurzu podporovat. Na začátku každé lekce jsou otázky, které si může ústně zodpovědět. Dále je v každé lekci diskusní fórum na dané téma, kde si můžete s ostatními psát. Rovněž závěrečné testy obsahují otevřené otázky, které Vám opraví lektor a napíše Vám zpětnou vzabu.