kurz Angličtina pro maminky

Angličtina pro maminky je e-learningový kurz speciálně vytvořený pro maminky, které si chtějí zopakovat angličtinu a naučit se něco nového. Kurz opakuje a rozšiřuje slovní zásobu spojenou s každodenními tématy jako je rodina, jídlo, domácnost, nakupování, návštěva lékaře nebo cestování. S tématy je také spojeno opakování běžné gramatiky. Navíc jsou do kurzu zařazeny idiomy používané v angličtině. 

Co přináší kurz Angličtina pro maminky?

Učte se anglicky o tom, co Vás zajímá
- témata kurzu vybraná speciálně pro maminky (rodina, domácnost, nakupování nebo třeba návštěva lékaře)
- začtěte se s námi také do příběhu dvou maminek s malými dětmi, které si e-maily vyměňují zkušenosti
- ve stejnou dobu studují kurz další maminky, se kterými můžete v diskusích sdílet zkušenosti a tipy pro děti
- v každé lekci tip na procvičování angličtiny s dětmi a materiál pro děti

Studujte kdykoliv jen máte chviličku
- bez nutnosti docházet do jazykovky, výuka probíhá online
- můžete studovat na notebooku, tabletu nebo chytrém telefonu s připojením na internet
- možnost vytisknout si obsah lekce, pokud se raději učíte z papíru
- pokud nemáte čas soustředit se na telefon, ani tištěné materiály, stáhněte si zvukovou nahrávku lekce, kterou si můžete přehrávat i v chytrém telefonu třeba při vaření, uklízení nebo na procházce

Učte se to, co potřebujete 
- v kurzu najdete běžnou anglickou gramatiku a její rozšíření
- mnoho různých cvičení, testů, doplňování
- v každé lekci test kontrolovaný lektorem - dostanete zpětnou vazbu o svých výsledcích
- navíc idiomy používané v angličtině
- poslechová cvičení s nahrávkami rodilých mluvčích i cizinců - zkuste si, jak rozumíte mluvené angličtině

Garance vrácení peněz
- V případě nespokojenosti vám vrátíme peníze do 10 dní od nákupu

upraveny_baner_bez ceny

 

Proč se učit angličtinu v kurzu Angličtina pro maminky?

Mateřská dovolená přináší nové výzvy a úkoly. Najednou je tady miminko, o které je třeba se postarat a tolik věcí se naučit. Jakmile se naučí maminka o miminko postarat a začne si dny s ním užívat, zjistí, jak rychle jí čas na mateřské nebo rodičovské ubíhá. Pořád je potřeba starat se o dítě, domácnost nebo tatínka. :) Avšak i rodičovská dovolená jednou doběhne do konce a každé mamince nastane čas návratu do práce nebo hledání práce nové.  Návraty jsou náročné, těžko se vrací k původním činnostem a zvláště znalost cizího jazyka rychle upadá, pokud se nepoužívá. Rády bychom maminkám cestu zpět do pracovního procesu usnadnily aspoň tím, že jím poskytneme nástroj k zopakování a zlepšení angličtiny, který jim pomůže udržet si znalost jazyka.

Internet nabízí záplavu různých materiálů pro studium angličtiny. Ale všichni víme, jak těžké je přinutit se a k něčemu si sednout, když zrovna nemusíte. A jak těžké je studovat opakovaně. Zvlášť pokud, narazíte na něco, čemu nerozumíte.  Proto jsme vytvořily strukturovaný kurz, ve kterém se každých 14 dní otevře nová lekce. Materiály v kurzu jsou dané, nemusíte nic hledat sami, a je jich tam celá řada. V kurzu najdete zpracovaná slovíčka, články, testy, poslechová cvičení s nahrávkami rodilých mluvčích. Navíc jsme do kurzu vyzpovídaly několik cizinců, pro které angličtina není hlavní jazyk, ať si můžete vyzkoušet, jak rozumíte běžně používané angličtině. Díky systému, v kterém kurz probíhá, uvidíte, kolik materiálů jste už prošly a jaké jsou Vaše výsledky. V kurzu je také přítomen lektor, který opravuje vybrané testy a je s ním možné konzultovat věci, kterým nerozumíte. Navíc na Vás v kurzu čekáme my, coby motivační podpora. Budeme se Vás snažit co nejvíce motivovat, abyste vytrvaly a do kurzu se vracely. 

Jelikož jsme samy maminky na rodičovské dovolené, víme dobře, jak těžké je najít si čas na soustředěné učení. Proto jsme náš kurz přizpůsobily co nejvíce tomu, aby si k němu mohly maminky sednout a procházet si, na co mají chuť. Pokud máte chvilku času, podívejte se na nová slovíčka a zopakujte si gramatiku. Pokud jste unavené, začtěte se do příběhu dvou maminek, které si vyměňují zkušenosti o dětech, nebo si přečtěte článek k tématu lekce. Pokud nestíháte si ke kurzu ani sednout, stáhněte si zvukovou nahrávku do mobilu a poslouchejte během vaření, uklízení, na procházce… Uvidíte, že to půjde. V kurzu potkáte i další maminky a uvidíte, že nejste samy, pro koho je angličtina výzva. Pojďte si ji splnit s námi!

Pavla a Bára